Hoşgeldiniz        İletişim-Destek
Yeni Üyelik
Pazarlama Set Üyelik
Web SMS
Pazarlama Seti
Gezinti Bağlantılarını AtlaAna Sayfa > Hizmetlerimiz
HİZMETLERİMİZ
Sisteme giriş yapın
Kayıt Ol | Şifremi Unuttum

3G SMS GateWay

3G bilişim türkiyedeki en güvenilir toplu SMS mesajlaşma servisi ve SMS ticari çözümleri üreticisi

3G Bilişim olarak Firmanıza rakipsiz , güvenilir ve yüksek performanslı SMS mesajlaşma ortamını sunuyoruz . Mevcut sisteminizi, Dinamik Yazılım geliştirme ekibimizle ve hazırda bulunan çeşitli SMS API leri ile zorlukyaşamadan dönüştürür. Güven ve Hızı hemen yaşamaya başlarsınız.

3G MMS GateWay

3G bilişim yeni nesil teknolojileri, hizmetinize süratle sunar

3G Bilişim, Müşterilerinize ve ulaşmak istediğiniz kitleye ürünlerinizi gösterebileceğiniz ve sesinizi duyurabileceğiniz çözümler geliştirdi.
İletişiminize farklı boyutlar ekleyin.

Detaylı Raporlama

İletişim gücünüzü ve Inovasyon gücünüzü görmeniz için üretiyoruz

3G Bilişim Teknolojileri Ürünlerinden hangisini kullanıyor olursanız olun en ince detaya kadar raporlama yapılır. Böylece iletişim gücünüzü , Büyüme hızınızı ve Performansınızı dilediğiniz zaman aralığında detayları ile görüp Inovasyonunuza hız katabilirsiniz

Fiyatlandırma Tarifeleri

3G bilişim size uygun fiyatlandırmanın yanı sıra hız ve güvenide sağlıyor

Kolayca edineceğiniz 3GSMS GateWay ve 3GMMS GateWay hesabı ile; Hızlı , Güvenilir mesajlaşma garantisini de edinmiş olursunuz .Diğer bir çok İletişim sisteminin aksine 3GSMS GateWay ve 3GMMS GateWay yük dengelemesi ve zeki yönlendirme sistemleriyle , Sizi sonuca daha hızlı ulaştırır. Ve daha fazlasını sunar.

Yazılım Geliştiriciler İçin Çözümler

Siz çalışma şeklinizi belirleyin 3G Bilişim Profesyonel alt yapısıyla Hizmete hazır.

3G Bilişim Uygulamalarınıza hızlıca adapte edebilmeniz için bir çok sistem geliştirdi, ve sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyor. Profesyonel yazılım geliştirici ekibimizle sizlerle çözümler üretmek için bekliyoruz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz desteğe ulaşabilirsiniz.

Küçük veya Orta Ölçekli İşletmeniz mi var ?

3G bilişimle gücünüzü arttırın

Müşterilerinizle hızlı ve doğru şekilde iletişime geçip , Yeni ürün tanıtımlarınızı , Promosyonlarınızı , Kampanyalarınızı en etkili şekilde İletmenizde size yardımcı olalım İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz Bilişim uygulamalarına bizim sunduğumuz çözümleri inceleyin. Geliştirmeyi düşündüğünüz Teknolojik ürünlerinizde teknik desteğimizi alın

Yeni Gelir Kaynakları mı Arıyorsunuz ?

3G Bilişim Güvencesinde gelir eldetmeye hemen başlayın

Yüksek verimlilikteki sistemimizden sizlerde kazanç sağlayabilirsiniz. 3G Bilişimin paylaşımcı gelir stratejisiyle kendinize en uygun gelir kaynağını siz belirleyin.

3G Bilişim Teknolojileri ile bugün mesajlarınızı yollamaya başlayın.Hala geç kalmış değilsiniz! Ve, eğer, sizin ihtiyaç duyduğunuz; Zaman ve kesin teslim mesajlaşmasıysa, bizim, Gelişmiş girişimci sınıf çözümlerimizle, 3G Mesaj ile tanışın.
İletişim için Telefon: +90 312 425 05 90 - Faks: +90 312 418 80 70 ©2013 3G Bilişim Teknolojileri    Tüm Hakkı Saklıdır